A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Fidan Hajrizi - Tallavaja Ka Lezet  (Feat. Turabi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

20/06/2018

2018-06-20T19:27:18

Featuring

Turab Hajolli

Orkestrimi:

Armend Mustafa

Këngë e albumit:

"O Melhem"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallavaja Ka Lezet" kënduar nga Fidan Hajrizi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fidan Hajrizi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin