A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Festivale Për Fëmijë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  72
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Festivale Për Fëmijë është një festival muzikor e njohur. Festivalet e këngës për fëmijë janë shumë të rëndësishëm në jetën artistike dhe në zbulimin e talenteve. Femijët kanë nevojë për muzikën e tyre dhe në Tiranë, Shkodër, Prishtinë e kudo, i është dhënë mundësia talenteve të vegjël të këndojnë nëpër Festivale të dedikuar vetëm për ta. Festivalet e këngës për fëmijë që zhvillohen në Shqipëri, ndryshe nga festivalet e këngës për të rritur, duket se kanë më pak probleme. Janë me krijimtari që vlerësoh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mikrofoni I Artë

Top Music Awards

Musical-Fest

Shkodra Fest

Kenga Ime

Netët E Klipit Shqiptar

Videofesti

Flaka E Janarit

Prizreni Music Fest

Kosova Fest


Tags: Festivale Për Fëmijë, Junior Fest Albania, Jesc, Eurovision, Junior, Kids, Shkoder

Krijo Një Kartolinë