A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Feride Dushaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Feride Dushaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore dasmash. Në vitin 2019, Feride Dushaj publikon albumin "Po Vallzojn Kto Shqipet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Zana Mustafa

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Arjeta Krasniqi

Jona


Tags: Feride Dushaj, Feri

Krijo Një Kartolinë