A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatmire Mjaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Fatmire Mjaku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe popullore dasmash. Në Qershor 2002, Fatmire Mjaku merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Eja Me Dashuro". Në Qershor 2003, Fatmire Mjaku merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Zjarri I Dashuris". Në vitin 2006, Fatmire Mjaku publikon albumin "Syte Lakmitare". Më datë 9 Shtator 2011, Fatmire Mjaku publikon videoklipin "S'ka Hajni Ne Dashuri". Më datë 18 Korrik 2012, Fatmire Mjaku publikon videoklipin "E Fundit". Në Mars 2014, Fatmire Mjaku merr pjesë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Syte Lakmitare (2006)


» Dërgo Një Këngë »

Mos U Kthe
Dasma Kosovare
S'ka Hajni Ne Dashuri
Simpatia
Merri Krejt
E Fundit
Syte Lakmitar


Artistë Të Ngjashëm:

Fahrije Zogaj

Fjolla Gashi

Lori

Jorida Zaimaj

Suzana Qatipi

Sidorela Kelmendi

Arta Grajqevci

Luljeta Kuraja

Meda (Nurimeda Kamberi)

Xhesika Lela


Tags: Fatmire Mjaku, Fatmire Mijaku, Fatmira Mjaku

Krijo Një Kartolinë