A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatmir Shahini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Fatmir Shahini është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 16 Gusht 2013, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Taksixhiu, Erdhi Nusja". Në vitin 2016, Fatmir Shahini publikon albumin "Pijaneci". Më datë 5 Janar 2017, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Kthehu Nene, Kthehu Baba". Më datë 9 Nëntor 2017, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Te Dua / Sagapo". Më datë 9 Nëntor 2017, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Jeto Bej Qef". Më datë 22 Shtator 2018, Fatmir Shahini publikon vid...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Altin Myftari

Emiljano Dhe Grupi

Aleks Micka

Dule Malindi

Altin Ranxha

Fatos Xhaferi

Avni Lushka

Ilia Basho

Behar Spahiu

Refat Sulejmani


Tags: Fatmir Shahini

Krijo Një Kartolinë