A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatma Zyberi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Fatma Zyberi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Në Dhjetor 1975, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali i 14-të në RTSH me këngën "Të Më Rritesh Bujkesh". Në Dhjetor 1978, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali i 17-të në RTSH me këngën "Grurë Dhe Këngë". Në Dhjetor 1978, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali i 17-të në RTSH me këngën "Traktori Yne". Në Dhjetor 1980, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali i 19-të në RTSH me këngën "Lule Molle, Lule Ftua". Në Dhjetor 1980, Fatma Zyberi mer...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Greta Berati

Greta Zani

Valbona Mema

Valbona Halili

Donika Tufa

Edlira Arifi

Flavia Mija

Enxhi Vlashi

Hafsa Zyberi

Natasha Qemalja


Tags: Fatma Zyberi

Krijo Një Kartolinë