A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatime Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Fatime Bajrami është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 26 Qershor 2019, Fatime Bajrami publikon videoklipin "Dashni E Re", në bashkëpunim me Sevdail Jasharin. Më datë 10 Gusht 2019, Fatime Bajrami publikon videoklipin "Motrat Nga Gurbeti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fitore Berisha

Eli Tufa

Edona Shala

Majlinda Bajrami

Elhame Ahmetaj Guhelli

Dhurata Duka

Nevrije Demolli

Arjeta Krasniqi

Erlinda Balaj

Fjorela Forde


Tags: Fatime Bajrami

Krijo Një Kartolinë