A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fanushe Ahmetaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Fanushe Ahmetaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike dhe popullore dasmash. Më datë 8 Nëntor 2016, Fanushe Ahmetaj publikon videoklipin "Kur Flasin Heronjët". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Naim Gjoshi. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction. Më datë 9 Nëntor 2018, Fanushe Ahmetaj publikon videoklipin "S'mundet Zemra Me Te Harrue"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Fanushe Ahmetaj

Nje Dasem Ne Dukagjin

Per Ty


» Dërgo Një Këngë »

S'mundet Zemra Me Te Harrue
Kur Flasin Heronjët


Artistë Të Ngjashëm:

Nazife Bunjaku

Kumrije Mustafa

Valentina Berisha

Resmije Krasniqi

Ganimete Jashanica

Merita Gashi

Shqipe Kabashi Hasanaj

Luljeta Kuraja

Sidorela Kelmendi

Arjela Krasniqi


Tags: Fanushe Ahmetaj, Fanushe Ahmeti, Fanushe Ahmetaj Miftari, Fanushe Miftari

Krijo Një Kartolinë