A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ezo Menic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31
BIOGRAFIA: Ezo Menic është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 25 Shkurt 2018, Ezo Menic publikon videoklipin "Mka Mar Malli". Muzika e këngës u punua nga Rrahman Kryeziu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rrahman Kryeziu. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 18 Qershor 2018, Ezo Menic publikon videoklipin "Dashni Si Ti". Më datë 10 Korrik 2019, Ezo Menic publikon videoklipin "Amore"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Valmira Ramadani (Vali)

Alorja Senko

Valbona Sherifi

Elida Daci-Gashi

Dionita Islamaj

Vanesa Nimanaj

Lumturije Berisha

Albina Bekteshi

Shpresa Jetullahu

Ardiana Dili


Tags: Ezo Menic, Ezo, Ezo Menici

Krijo Një Kartolinë