A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Essa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 29 Qershor 2019, Essa publikon videoklipin "Gjys Fjale", në bashkëpunim me Bagon. Videoklipi u prodhua nga EGO Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Marenglen Boja....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Arjanita Shala

Lily N

Pashke

Sarentina Cako

Eliza Markiq

Irida Pojani

Dea Strica

Katrin

Enkeleda Dervishi


Tags: Essa

Krijo Një Kartolinë