A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Erza Rrahmani - 5 Me 5


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

05/01/2019

2019-01-05T15:00:10


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "5 Me 5" kënduar nga Erza Rrahmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Erza Rrahmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin