A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erta Qerimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Erta Qerimi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Kenga e saj e pare quhet "Sa e dua muziken". Më datë 20 Qershor 2017, Erta Qerimi publikon videoklipin "Diamond". Ajo mori pjese ne festivale dhe ne xhirimet e vitit te ri 2018. Më datë 22 Korrik 2019, Erta publikon videoklipin "Kapak Kapak"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mejba Kadija

Altea

Daniela Toçi

Alina Shku

Aulona Morina

Sara Mulliqi

Vesa Hamdiu

Anisa Hoda

Lorena Rusinovci

Lorena Shala


Tags: Erta Qerimi

Krijo Një Kartolinë