A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ernim Ibrahimi & Ilir Tironsi - Dida Dada


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/01/2012

2012-01-16T00:44:54

Më Shumë Nga

Ilir TironsiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dida Dada" kënduar nga Ernim Ibrahimi & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ernim Ibrahimi & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...