A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ernim Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  58
  • Vendlindja:
  • Lipjan 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Ernim Ibrahimi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Më datë 2 Prill 2013, Bitonia publikojnë videoklipin "Maturant Jemi", në bashkëpunim me Ernim Ibrahimi & Overlord. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Më datë 26 Tetor 2013, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Lorena", në bashkëpunim me Ardita Haliti. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Më datë 21 Mars 2015, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Ti Je Habibi". Më datë 16 Qershor 2015, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "La Bel...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Pare Lila
Puq
Ti Je Habibi
Kuklla Ime
Pina Shisha
La Bella
Rak Tak Boom
Champion
Kena Kena
Explosion


Artistë Të Ngjashëm:

Lind Prizreni

ZeeroMan

Rrufeja

Burim Hoxha

Ron Rexhi

Ex King

B52

Agron Ahmeti

Valon Rama

Shpat Deda


Tags: Ernim Ibrahimi, Ernim Brahimi

Krijo Një Kartolinë