A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ermal Fejzullahu - M'ke Harru  (Feat. Ledri Vula)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/08/2019

2019-08-08T14:59:53

Featuring

Ledri Vula

Teksti:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Teksti:

Ermal Fejzullahu

Teksti:

Ledri Vula

Teksti:

Xheraldina Vula

Orkestrimi:

REDBOX Entertainment


Ermali

ti m'ke harru
sa net pa gjume
ne ishim bashke
tash sje me mu
a din sa shume
a din sa shume ty tkam besu
veq edhe 1nat
veq edhe 1nat te jesh me mu
na u than premtimet na lendun gabimet

Ledri

ski nevoj mem thirr
une kthena vet te ti
ti i ki syt te une
une i kom met te ti
sthash ska si une e as shume si ti
po sa her del me mu e len zemren nshpi
un i qet ajo fight
une drejt ajo majt
une gabim ajo right
unfollow une llajk
une zi ajo white
une dit ajo night
per neve dyve une shume ajo hight
ejj mammi per ty sonte shum kom pi
hejj mammi hajde hjekma ket vetmi

Ermali

ti m'ke harru
sa net pa gjume
ne ishim bashke
tash sje me mu
a din sa shume
a din sa shume ty tkam besu
veq edhe 1nat
veq edhe 1nat te jesh me mu
na u than premtimet na lendun gabimet

Ermali

asni shenj e asni fjal
asgje nga ti une nuk kam marr
ike dhe me le pa fjale
perqafimet mi ke marr
edhe dita terr mu ba
se un ty me s'te kam prane
na u than premtimet na lendun gabimet

Ledri

ej mammi per ty sonte shume kam pi
hej mammi hajde hjekma ket vetmi

Ermali

ti m'ke harru
sa net pa gjume
ne ishim bashke
tash sje me mu
a din sa shume
a din sa shume ty tkam besu
veq edhe 1nat
veq edhe 1nat te jesh me mu
na u than premtimet na lendn gabimet


Ky tekst u dërgua nga RrezonKartolina (1)

U krijua nga ana 😍 2019-08-11 10:13:31
Unë i qetë, ajo fight
Unë drejt, ajo majt
Unë gabim, ajo right
Unfollow, unë llajk
Unë zi, ajo white
Unë ditë, ajo night

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...