A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi - Maisjo


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/12/2018

2018-12-18T20:42:57

Më Shumë Nga

Landi Roko

Më Shumë Nga

Adi Sybardhi

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

Muzika & Orkestrimi:

Festim Gici

Muzika & Orkestrimi:

Keli Shikut

Teksti:

Olsi CelmetaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Maisjo" kënduar nga Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...