A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eri Qerimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  75
BIOGRAFIA: Eri Qerimi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 27 Tetor 2014, Aurora Ndoj publikon videoklipin "Bota Jemi Une Dhe Ti", në bashkëpunim me Eri Qerimi. Muzika e këngës u punua nga Alban Arifi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Arifi. Më datë 19 Janar 2015, Eri Qerimi publikon videoklipin "Me Ledhe". Më datë 28 Dhjetor 2015, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Rak Tak Boom", në bashkëpunim me Eri Qerimi. Më datë 5 Korrik 2016, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Champion", ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Maisjo
Bala
Sfida
Papito
Dikur Dikush
Teke Bar
King
Santi
Me Ledhe
Colombia

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Ilir Tironsi

Sulltan Hajolli

Egzoni Vogel

Fatmir Sula

Soni I Vogel

Hysen Trubareva

Miri Kamzes

Skender Buzoli

Marseli

Mursel Murseli


Tags: Eri Qerimi

Krijo Një Kartolinë