A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eranda Libohova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  121
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 49 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Eranda Libohova është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe e lehtë. Eranda eshte motra e kengetares Irma Libohova. Eranda ka filluar te kendoje qe nga mosha 14 vjeçare dhe ka nje karriere prej 20 e ca vitesh ne muzike. Eshte nje kengetare shume e kendshme, shume miqesore dhe ka nje paraqitje interesante. Ajo bashkarisht me motren e saj Irmen kane bere shume duete dhe dueti motrat Libohova mori pjese ne shume festaivale dhe u bene shume te njohura per publikun. I do shume kafshet andaj ka nje qenush me emrin Tekil...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Motra e

Irma Libohovës

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Harrakate (4 Stinet)

Arvanitase

Beqare Jam Betu


» Dërgo Një Këngë »

Pres Të Më Thërrmosh
14
Te Ndjej (Vetem Nuk Jam)
Prinderit
Pa Mua
Me Nga Mu
T'kam Tregu


Artistë Të Ngjashëm:

Eli Fara

Parashqevi Simaku

Merita Halili

Anita Bitri

Elsa Lila

Ava Max

Leonora Jakupi

Gjyste Vulaj

Irma Libohova

Gili


Tags: Eranda Libohova, Motrat Libohova

Eranda Libohova në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë