A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Era Istrefi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1248
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Era Istrefi është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Era Istrefi eshte nje vajze e thjesht nga Prishtina, e cila u rrit dhe u shkollua ne kete qytet. Era qe e vogel njihet si nje vajze ndryshe nga te tjerat dhe shpesh here ka folur edhe per tipin e saj te mbyllur. Ajo u bë e njohur për publikun me këngën e saj debutuese "Mani per Money" në vitin 2013, duke marrë mjaft kritika pozitive. Në janar 2016, Era Istrefi fitoi një vëmendje të madhe ndërkombëtare me këngën "Bonbon", duke u krahasuar edhe me ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Motra e

Nora Istrefit

E bija e

Syzana Tahirsylaj

Kunata e

Robert Berishës

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Sayonara Детка (Sayonara Baby)
Nuk E Di
Shume Pis
13
Njo Si Ti
Bonbon
Live It Up
Oh God
Mani Për Money
E Dehun

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (26)


Artistë Të Ngjashëm:

Argjentina Ramosaj

Dhurata Ahmetaj

Adelina Berisha

Kida

Klea Huta

Eni Koçi

Kejsi Tola

Ava Max

Samanta Karavella

Greta Koçi


Tags: Era Istrefi, Era, Nora Istrefi

Era Istrefi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë