A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Enkelejda Alushi - Tumankuqe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  41

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/06/2009

2009-06-12T14:40:29

Tuman kuqe moj bel holle
ta bej me sy ma ben me dore
tuman kuqe moj bel holle
ta bej me sy ma ben me dore
te shtepia me derrasa dil moj kaleshë se plasa.
dhe shtepia me derrasa dil moj kaleshe se plasa.

dil moj dil ti ne dritare vajze çame lozonjare
dil moj dil ti ne dritare vajze çame lozonjare
ta bej me si ma ben me dore
te pret djali ne oborr
ta bej me si ta bej me dore
te pret djali ne oborr

Tuman kuqe moj bel holle
lule maji, lule bore
tuman kuqe moj bel holle
lule maji, lule bore,

zbriti shkallet nji nga nji sa ta shoh syrin e zi
zbriti shkallet nji nga nji sa ta puth syrin e zi.


Ky tekst u dërgua nga Doruntina
Më Shumë...