A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Enkelejda Alushi & Hysni Alushi - Lule Moj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  28

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/12/2009

2009-12-14T00:00:00

Më Shumë Nga

Hysni Alushi

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009


2x
Hysniu:
te besova ate dite
ate dite moj si u ndame
Enkelejda:
lotet qe derdhe nga syte
per mi vellon time rane

2x
oi oi lule moj
oi oi oi oi lule moj

lule moj qe te kan marre
lule moj po digjem malle

lule moj qe ste gezova
lule qe per ty jetova

.....................................

2x
Hysniu:
une jetim dhe ti jetime
malluar per nje dujan
Enkelejda:
ti flije ne endren time
une flija ne endren tende

2x
oi oi lule moj
oi oi oi oi lule moj

lule moj qe te kan marre
lule moj po digjem malle

lule moj qe ste gezova
lule qe per ty jetova

.....................................
2x
Enkelejda:
te dy ne vetmin e lotve
si nje vale ne dy brigje
Hysniu:
une dhender ne dasem tende
ti nuse ne dasem time

2x
oi oi lule moj
oi oi oi oi lule moj

lule moj qe te kan marre
lule moj po digjem malle

lule moj qe ste gezova
lule qe per ty jetova.


Ky tekst u dërgua nga  xxSTINExx
Më Shumë...