A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enkeleda Gjongeci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Enkeleda Gjongeci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 2014, Enkeleda Gjongeci merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Per Ty". Në Maj 2015, Enkeleda Gjongeci merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Lojtar I Dashurise". Më datë 31 Mars 2016, Enkeleda Gjongeci publikon videoklipin "Shume Po T'ni". Më datë 28 Tetor 2016, Enkeleda Gjongeci publikon videoklipin "Si Refren". Më datë 30 Dhjetor 2017, Enkeleda Gjongeci publikon videoklipin "Sa Me Do". Më datë 10 Qershor 2019, Enkeleda...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fabiola Agalliu

Joanna Wakeley

Armela Tusha

Agertina Muca

Blerina Osaj

Doruntina Qamili (Dina)

Ariana Bushati

Bruna

Mirsa Laci

Albina Xhons


Tags: Enkeleda Gjongeci

Krijo Një Kartolinë