A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Enisa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Më datë 12 Shtator 2015, Enisa publikon videoklipin "Cry Me A River". Më datë 23 Nëntor 2016, Enisa publikon videoklipin "Burn This Bridge". Muzika e këngës u punua nga vetë Enisa, teksti u shkrua nga vetë Enisa. Më datë 7 Shkurt 2018, Enisa publikon videoklipin "Reunite". Më datë 6 Korrik 2019, Enisa publikon videoklipin "Wait For Love"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Besiana Tolaj

Bunny (Arbana Lushaj)

Dafina Kastrati (Gjermani)

Melinda Ademi

Goldi Halili

Sijeta Hoti

Alena

Sidorela Kelmendi

Mimoza Mazreku

Melissa Magnanelli


Tags: Enisa, Enisa Nikaj, Enisa Nikovic

Krijo Një Kartolinë