A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enis Bytyqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  687
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Enis Bytyqi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Enis Bytyqi nga nje familje nga Ferizaj. I suksesshem ne fushen e muzikes. Nje djale edhe pse ne nje moshe te re pervec muzikes ka hobi dhe profesione te tjera. Më datë 30 Korrik 2010, Enis Bytyqi publikon videoklipin "Sundon Amori". Në vitin 2011, Enis Bytyqi publikon albumin "A Thu Jam I Keq". Më datë 22 Qershor 2014, Enis Bytyqi publikon videoklipin "Te Mos Dashuroja Kurre". Muzika e këngës u punua nga Vullnet Ibraimi, teksti u shkrua...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

A Thu Jam I Keq (2011)


» Dërgo Një Këngë »

Marak
Mall
Melodi
Inati
Sikur Ajo
Ti!
Bashk
T‘Kam Dasht
Une Per Ty
Ani Ani

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (6)


Artistë Të Ngjashëm:

Astrit Mulaj

Korab Jetishi

Lok Komoni

Ex King

Ron Rexhi

Daim Lala

Burim Hoxha

Merytoni

ZeeroMan

Liberian Selimi


Tags: Enis Bytyqi

Enis Bytyqi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë