A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Emira Ademi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Emira Ademi është një këngëtare e njohur. AUTOBIOGRAFI: Për herë të parë jam ngjitur profesionalisht në skenë në festivalin Nota Fest, me këngën “Dua”. Me këtë këngë filloi suksesi im në skenën e muzikës. Fillimi karrierës muzikore ka qenë paksa i vështirë, mirëpo ja dola dhe me punë arrihet çdo gjë... Kam marrë pjesë në shumë festivale në të gjitha trevat shqiptare, ndërsa jamë shpërblyer në festivalin Polifest në Kosovë dhe “Çelësi muzikor”, poashtu në Kosovë, ku në Polifest mora çm...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Kuraja

Jorida Zaimaj

Entela Ilirjani

Meda (Nurimeda Kamberi)

Burbuqe Rada

Sevi

Irma Gurakuqi

Enkela Bisha

Liliana Kanina

Aida Hani


Tags: Emira Ademi

Krijo Një Kartolinë