A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Emiljano Dhe Grupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Emiljano Dhe Grupi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në vitin 2005, Emiljano Dhe Grupi publikon albumin "Per Gezimet Tuaja 2"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Per Gezimet Tuaja 2 (2005)

Besoj Ne Fjalet E Tua

Adoleshente Te Mashtruan


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Redi Penko

Altin Malo

Gramoz Tomorri

Ylli Alushaj

Ledio Arapaj

Kastriot Adushi

Behar Spahiu

Nimet Sulkaj

Sokol Fejza

Klordian Rama


Tags: Emiljano Dhe Grupi, Emiljano, Emiliano, Emiliano Berati, Lani Brrakes, Lani Brakes

Krijo Një Kartolinë