A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Emi Loca - Mos Boj Naze  (Feat. Ilir Tironsi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/05/2018

2018-05-12T10:55:54

Featuring

Ilir Tironsi

Muzika:

Ilir Tironsi

Orkestrimi:

Samuel KodraKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Boj Naze" kënduar nga Emi Loca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Emi Loca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...