A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Emi Loca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Emi Loca është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 11 Janar 2017, Emi Loca publikon videoklipin "Baby Kaçurrel". Më datë 8 Qershor 2017, Emi Loca publikon videoklipin "Milioner". Më datë 7 Tetor 2017, Emi Loca publikon videoklipin "Ne Zemer Te Kam". Më datë 6 Nëntor 2017, Edlira Biba publikon videoklipin "Drita Syve T'mi", në bashkëpunim me Emi Loca. Më datë 29 Dhjetor 2017, Emi Loca publikon videoklipin "Milioner 2". Muzika e këngës u punua nga Samuel Kodra, teksti u shkrua n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Egzoni Vogel

Miri Kamzes

Mursel Murseli

Skender Buzoli

Ilir Tironsi

Aldi Loci

Hysen Trubareva

Sulltan Hajolli

Altin Tirona

Soni I Vogel


Tags: Emi Loca, Emi

Krijo Një Kartolinë