A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Elvana Gjata - A M'don


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/08/2019

2019-08-08T20:56:57

Alele uhh Alele
Alele nuk duroj me..
Rahat shpirti nuk me fle
Po du me dit a po mdon me..

A ki ca me thone? (x4)
Nanana

Uh a ben ty me tfol
a ben me thone
se shume ti po m’mungon
Nuk e di se ca kom bo
Per mos me mdasht
e mos me fol..
A bon ty me thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon..
Ku me dit ndoshta gabon..Love..

Alele uhh Alele
Alele nuk duroj me..
Rahat shpirti nuk me fle
Po du me dit a po mdon me..

A ki ca me thone..
A ki ca me thone ma vone..
Une me ty jom still in Love
E ti shume mire e di
Une me ty jom still in Love
E ti e di..

Uh a ben ty me tfol
a ben me thone
se shume ti po mungon
Nuk e di se ca kom bo
Per mos me mdasht
e mos me fol..
A bon ty me te thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon..
Ku me dit ndoshta gabon..Love.


Ky tekst u dërgua nga Stela HilaKartolina (2)

2019-08-11 10:35:29
Nuk duroj më
Rahat shpirti
nuk më fle
Po du me dit
A po m'don më
U krijua nga best fan of Elvana 2019-08-11 10:16:05
A bën ty me t'fol?
A bën me thonë
se shumë ti po mungon

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...