A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elita Rudi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  185
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Elita Rudi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Elita Rudi është jo vetëm një emër i njohur për audiencën shqiptare, por edhe një personazh mjaft i dashur nga të gjithë. Modeljen prej kohësh tashmë e shohim edhe në rolin e moderatores. Por, veç projekteve në ekran dhe në muzikë, që për hir të së vërtetës kanë qenë mjaft të suksesshme, kohëve të fundit Elita është në lidhje me këngetarin Gjiko, por ajo dëshiron që fokusi i audiencës mos të jetë tek jeta private. Më datë 17 Mars 2016, Elita R...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorte e

Gjikos

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nita Latifi

Nazmije Selimi

Bleta Brovina

Kallashi

Nikka

Edita Sopjani

Fiorela Sahiti

Tringa Rexhepi

Marigona Jelliqi

Filloreta Raçi (Fifi)


Tags: Elita Rudi

Elita Rudi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë