A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elida Bardhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Elida Bardhi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Maj 2009, Elida Bardhi merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Zgjohu". Më datë 30 Shtator 2012, Elida Bardhi publikon videoklipin "Me Mu", në bashkëpunim me Soni I Vogel. Muzika e këngës u punua nga Alban Arifi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Arifi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Violeta Demaj

Tereza Pecani

Hanumshahe Morina

Amanda Sertolli

Adriana Asllani

Bardha Dernogllava

Marjana Hila

Arjana Leti

Anila Qoku

Arjeta Sejdiu


Tags: Elida Bardhi

Krijo Një Kartolinë