A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eli Malaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  73
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Eli Malaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 19 Shkurt 2009, Eli Malaj publikon videoklipin "Ti E Di". Më datë 9 Gusht 2010, Eli Malaj & Sajmir Misku publikojnë videoklipin "Dashuria Eshte Mbret". Më datë 31 Dhjetor 2010, Eli Malaj publikon videoklipin "Loja E Fatit". Më datë 21 Tetor 2011, Eli Malaj & Agim Gerguri publikojnë videoklipin "Zemra Nuk Pret". Teksti u shkrua nga Arsim Bunjaku. Më datë 10 Shtator 2013, Eli Malaj publikon videoklipin "E Mjera Dashuri". Muzika ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Hajde Naqe Hajde
Jare A Korçare
As Me Miliona
Shoqnia
A Ka Dashni
Vetem Nje Mesazh
Banditos
Zemra Nuk Pret
Ti E Di
Jemi Te Nje Oxhaku


Artistë Të Ngjashëm:

Odeta Dervishi

Kristina Marku

Albana Mesuli

Lulka Merkulaj

Lendita Mjekiqi

Lule Bajra

Selvete Bajrami

Drita Musliu

Mihrije Prapashtica

Ylmize Tafallari


Tags: Eli Malaj, Elvira Malaj

Krijo Një Kartolinë