A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elhame Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Elhame Mustafa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore kosovare. Në vitin 2007, Elhame Mustafa & Kumrije Mustafa publikojnë albumin "Kenge Dasmash"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Violeta Kajtazi

Sidorela Kelmendi

Arta Grajqevci

Anisa Dervina

Jorida Zaimaj

Enkela Bisha

Sevi

Lili

Meda (Nurimeda Kamberi)

Entela Ilirjani


Tags: Elhame Mustafa, Eli Mustafa

Krijo Një Kartolinë