A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: ELAI është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 20 Janar 2019, ELAI publikon videoklipin "Money"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Flori ABG

Nikinjoo

Redrum

THUG1

4NI

Arbër Hajdari

Arjan Rrahmani

Jetmir Salihu

ANI (RapBoy)

Bardhi Idrizi


Tags: Elai

Krijo Një Kartolinë