A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
El Padrino Man

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
BIOGRAFIA: El Padrino Man është një këngëtar i njohur. Ai ka lindur ne qytetin e Elbasanit. Emri i tij i vertete eshte Rigert Cani dhe ka vazhduar shkollen ne qutetin e Durresit per mjeshtri sportive. Eshte bere i njohur me kengen "Imagjinata", "Bum shakawa" e me pas ishte nje prej t pareve kengetare ne top festin e pare. Sa per jeten personale, el padrino Man eshte i fejuar me nje vajze Korcare. Më datë 16 Dhjetor 2014, El Padrino Man & Don Enio publikojnë videoklipin "Diva", në bashkëpunim me Re...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Indrit Lelo

Bledi Polena

Egert Pano

Gentjan Dema

Jonald Haxhia

Vukman

Gezim Myshketa

Maringlen Linadi

Julian Lekocaj

Alban Arifi


Tags: El Padrino Man, Rigert Cani

Krijo Një Kartolinë