A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Egzoni Vogel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Egzoni Vogel është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Në vitin 2013, Egzoni Vogel publikon albumin "Zemer Zi". Më datë 4 Prill 2014, Alban Gashi publikon videoklipin "Gjane Gjane", në bashkëpunim me Egzoni Vogel. Teksti u shkrua nga vetë Alban Gashi. Më datë 7 Shtator 2014, Egzoni Vogel publikon videoklipin "Njehere Po Ta Them". Më datë 18 Dhjetor 2014, Egzoni Vogel publikon videoklipin "Pritem Pritem". Më datë 14 Tetor 2015, Egzon Ahmetaj publikon videoklipin "Qike Qike". Më datë 6 G...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arap Jashari

Altin Tirona

Emrah Xhixho

Edison Fazlija

Ilir Tironsi

Soni I Vogel

Marseli

Skender Buzoli

Fatmir Sula

Mursel Murseli


Tags: Egzon Ahmetaj, Egzoni Vogel, Egzon Vogel, Egzon I Vogel, Egzoni Ahmetaj

Krijo Një Kartolinë