A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edi Krasniqi (Edi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Edi Krasniqi (Edi) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Qershor 2005, Edi Krasniqi (Edi) merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Kisha Bes Ne Dashuri". Në vitin 2009, Edi & Rifadia publikojnë albumin "Tashë E M'tha". Në vitin 2010, Edi Krasniqi (Edi) publikon albumin "Live". Në vitin 2011, Edi Krasniqi (Edi) publikon albumin "Live". Në vitin 2012, Edi & Rifadia publikojnë albumin "Une Po Dal". Më datë 28 Shkurt 2013, RTV21 Stars publikon videoklipin "Vendi Im". Më datë 22 Qershor 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Une Po Dal (2012)

Live (2011)

Live (2010)

Tashë E M'tha (2009)

N'dac Idhnom N'dac Gezom


» Dërgo Një Këngë »

Me Mungon
Ti Je Zemra
Dashni
E Pranoj
Behet Mire
Zemra Ende E Don


Artistë Të Ngjashëm:

Murat Gjoniku

Fatmir Elezi

Meti (Muhamet Berbatovci)

Ali Gërguri

Shqipri Kelmendi

Andi Mezini

Shkelqim Kola

Sead Asllani

Granit Hyseni

Duchi


Tags: Edi Krasniqi, Edi, Rifadija Dhe Edi, Rifadija & Edi, Rifadija, Rifadije Greicevci, Rifadije Graiqevci, Edi Krasniqi, Rifadia

Edi Krasniqi (Edi) në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë