A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Eddy J është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Korrik 2018, Eddy J publikon videoklipin "Far Away". Më datë 20 Nëntor 2018, Eddy J publikon videoklipin "Bossin", në bashkëpunim me Ne7Ion. Më datë 29 Maj 2019, Eddy J publikon videoklipin "Casanova". Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lavda

V-Ton

The Rose

P-Life

Albo 06

MMG Babloki

Dashoni

Doni

Don M1no

Last Daddy


Tags: Eddy J, Eddy Jaku

Krijo Një Kartolinë