A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  110
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Doza është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Doza Mc (Droge-Obsesion-Zinxhir-Anarki). Emri i vertet eshte Mario Dino. Filloi te regjistroje muzike qe nga 17/9/2005. Eshte pjesetar i grupit B.A.V Records & Da New Chain. Më datë 7 Gusht 2010, Kurorat Fiks publikon videoklipin "Stile Me Kile", në bashkëpunim me Doza Mc. Më datë 10 Janar 2012, Doza publikon videoklipin "Ruleta". Në vitin 2012, Doza publikon albumin "Xham Fare". Më datë 4 Korrik 2014, Doza publikon videoklipin "Qesh ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Da New Chain

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Per Qefin Tim & Per Inatin E Botes (2017)

Ndërhyrje Në Matricë (2016)

Qesh Pak! Pse Kaq Serioz? (2013)

Xham Fare (2012)


» Dërgo Një Këngë »

Arratisje Nga Cmendia
Ruleta
Savagz
Dua Të Dehem
#Kamikazi
Qesh Pak! Pse Kaq Serioz?
Represent Rap 2


Artistë Të Ngjashëm:

Lani (Street Thugs)

Bohemi

Blazer

Tidra

Jointinjo

Paniku

Mali G

Zero

Leuname

Mali G Grand Thugz


Tags: Doza, Doza Mc, D.O.Z.A, Mario Dino

Krijo Një Kartolinë