A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dorina Xerxa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Dorina Xerxa është një këngëtare e njohur. Ajo ishte shumë e re dhe ëndërrontë të ngjitej në skenë. Iu dha mundësia të konkurronte në shoun televiziv "Ethet e së premtes mbrëma" që ishte një garë mjaft e fortë dhe u përcoll me shumë emocion nga të gjithë ne. Për tetë javë sa zgjati ky shou, Dorina nuk u dorëzua, i tejkaloi të gjitha barrierat dhe në fund u kurorëzua si njëra ndër 3 fitueset. Me stilin e saj prej një rokere, mahniti gjithë publikun ndërsa ëndrra e saj u bë realitet. Më pas...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Ethet E Së Premtes

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fjolla Krasniqi

Fjolla Shala

Blinera Krasniqi

Viona Shabani

Llollo

Malda Susuri

Elbenita Kajtazi

Arbëresha Hajdari

Qendresa Batllava

Lady Cherry


Tags: Dorina Xerxa, Ethet

Krijo Një Kartolinë