A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Dori Loshit & Ilir Tironsi - Do Ta Fal Zemren Ty


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/01/2017

2017-01-21T07:49:43

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

Muzika:

Ilir Tironsi

Teksti:

Sebastiana BrecaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Ta Fal Zemren Ty" kënduar nga Dori Loshit & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dori Loshit & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin