A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Donika Picaku

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Donika Picaku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 9 Korrik 2019, Donika Picaku publikon videoklipin "Te Dua Kur Nuk Je"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fitore Berisha

Eli Tufa

Fjorela Forde

Mevlyde Mehmeti

Majlinda Bajrami

Elhame Ahmetaj Guhelli

Arjeta Krasniqi

Erlinda Balaj

Nevrije Demolli

Sanije Behrami


Tags: Donika Picaku

Krijo Një Kartolinë