A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Donat Prelvukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Donat Prelvukaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2006, Donat Prelvukaj & Argjenda Abazi marrin pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Vera"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arian Selmani

Fatlum Ukelli

Art Abrashi

Arianit Bellopoja

Ledion Sveçla

Xhaxhi Piktori

Yllnor Kurti

Diellon Mustafa

Blinor Bega

Nderim Sadriu


Tags: Donat Prelvukaj

Krijo Një Kartolinë