A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dj Vicky

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Dj Vicky është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. For the last decade, DJ Vicky has been honing his craft, and on August 2nd, he put it in to action at Albania's first ever Thre3style final. He's excited about competing in Toronto, and is determined to show the world what his homeland's DJ scene is all about, as well as share some of his own productions. His first contact with music roots when he was 8 years old, when he started taking some piano classes. After that he started learning percussio...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Threedots

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dritjon Selmani

Elio Deejay

Alban Chela

Andy Dj

John Van Ride

Desti Musta

Dj Iljano

Andi Dhoska

Dj Sardi

Vin Veli


Tags: Dj Vicky, Vicky Dj, Vik Kraja

Krijo Një Kartolinë