A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dj Sardi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  38
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dj Sardi është një dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. DJ Sardi known as one of the most revered members of the Albanian scene. Music has always been his passion ever since he was very young. He enjoys doing quality live mixes on the turntables to all types of genres. He always wants to satisfy his clients and make sure that they are having a good time with quality services. With 15 years of experience as a musician, his signature style of mixes is what makes him pump up the crowd with a high demand ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I biri i

Flamur Shehut

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vin Veli

Dj Iljano

Dj Nago

Lazy

Eleminimi

Gent Bushpepa

Agustin Pellumbaj

Klejvis Saliaj

Vani Gjuzi

Erjon Korini


Tags: Dj Sardi, Sardi, Sardi Shehu, Sardi Dj

Krijo Një Kartolinë