A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nurteel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Nurteel është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Nurteel është një producenti i njohur, i cili bashkëpunon me shumë artistë të muzikës shqiptare. Më datë 19 Mars 2015, Shpat Kasapi publikon videoklipin "S'munesh Ti Pa Mu", në bashkëpunim me Nurteel. Muzika e këngës u punua nga Granit Gashi, Nurteel, teksti u shkrua nga Granit Gashi, Nurteel, ndërsa për orkestrimin u kujdes Massive Production. Më datë 28 Qershor 2016, Greta Koçi publikon videoklipin "A Ja Vlejti", në bashkëpunim me Nurteel...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kacho

Bekim Halili

Breaker G

B-King

Ardi (Ardian Hasaj)

Muhamer Duraku-Meli

Alban Emiri

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Arjan Effecti


Tags: Nurteel, Dj Nurteel, Nurteel Morina, Nurtel Morina, Nertil Morina

Krijo Një Kartolinë