A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dj Landa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  120
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Dj Landa është një këngëtare e njohur. DJ LANDA emri i saj eshte Bleranda Rrahmani, Gjatsia 1,67 pesha 56 kg. Shquhet si nje nder valltaret me te talentuara te hip hopit Bene pjes ne grupin Maad Linkz te themeluar nga Shqipron Sinani i cili nijihet si koreograf i grupit dhe Dj Landes.Ajo me vallzim ka fillu te merret qysh ne moshen 9 vjece ndersa me pas u be pjes e ketij grupi qe edhe njihet si nje nder valltaret me te mire te grupit Bleranda njihet si DJ femna e pare ne Kosove,ajo b...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Adelina Spahija

Liridona Spahiu

Genta Koleci

Besiana Shkodra

Nita Bahtiri

Lady Cherry

Vlora Vejseli

Arta Lala

Suela Malo

Dorina Xerxa


Tags: Dj Landa, Bleranda Rrahmani

Krijo Një Kartolinë