A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  5
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Dionis Xhafa është një shkrimtar. Dionis Xhafa ka mbaruar studimet për Gazetari në Universitetin e Tiranës. Ka bashkëpunuar dhe bashkëpunon me shumë gazeta. Aktualisht punon në gazetën "Shekulli"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

» Dërgo Një Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Besnik Jaha

Kadri Mehmeti

Iljaz Jashari

Matt K

Romario Xhaferri

Bujar Meholli

Gentinikqi

Endrit Mehmeti

Besart Ramiz Tafaj

Leonard Mrishaj


Tags: Dionis Xhafa

Dionis Xhafa në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë