A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dida, Cela E Kovaci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Dida, Cela E Kovaci është një trio artistësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 7 Gusht 2011, Dida, Cela E Kovaci publikojnë videoklipin "Kenge Per Isa Boletinin". Më datë 14 Shkurt 2013, Dida, Cela E Kovaci publikojnë videoklipin "Këngë Për Hasan Fazlin 1". Më datë 12 Prill 2013, Dida, Cela E Kovaci publikojnë videoklipin "Nen Terezes". Më datë 12 Prill 2013, Dida, Cela E Kovaci publikojnë videoklipin "N'oda Burrav Shqiptaris". Në vitin 2013, Dida, Cela E Kovaci publikojnë albumin "Ali Pasha"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Ali Pasha (2013)

Kenge Ne Shume Vite

Kenge E Gezim Po Na Shkon Jeta

Lidhe Per Jete Hasi E Luma


» Dërgo Një Këngë »

Këngë Për Hasan Fazlin 1
Nen Terezes
Kenge Per Isa Boletinin
Kullat Tona
N'oda Burrav Shqiptaris


Artistë Të Ngjashëm:

Trio Zajazi

Trio Rona


Tags: Dida, Cela E Kovaci, Dida, Cela E Kovaqi, Hysen Dida Rrustem Cela, Rexhep Kovaçi, Rexhep Kovaqi, Rexhep Kovaci

Krijo Një Kartolinë