A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diana Toska

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Diana Toska është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Diana Toska merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Muzika Qe Dua". Në Qershor 2006, Diana Toska merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Kur Se Do Se Do"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Egzona Kryeziu

Flaka Zeneli

Donika Zhushi

Yllka Rexha

Jona Zeneli

Belina Blakaj

Albina Jakupi

Arta Jashari

Triola Jakupi

Dea Sabriu


Tags: Diana Toska

Krijo Një Kartolinë